Better, Faster, Stronger: Андрій Худо розповідає про принципи, які допомагають стати успішним

5 грудня 2017, 16:06
Андрій Худо, співзасновник Холдингу емоцій !FEST, до якого входять ресторани Криївка, Львівська майстерня шоколаду й театр пива Правда, відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

На день студента мали Dj-батл з Андрієм Великим. В моєму сеті був трек Duft Punk Harder, Better, Faster, Stronger. Тож, три поради собі звучали б так:

Відео дня

  • Better, бо немає меж досконалості і завжди можна робити щось краще.
  • Faster, бо ти не один з геніальними ідеями. Швидкість дуже важлива сьогодні, все відбувається неймовірно швидко, і вона є однією з основних конкурентних переваг!
  • Stronger, бо сильніші роблять більш конкурентний прорив в сучасному світі.

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Стів Джобс
Стів Джобс Фото:

Є багато достойних людей, в яких є чому вчитися. Наприклад, Джобс (Стів Джобс, засновник Apple – ред.). Тут варто повчитись, як робити магнетичний продукт – він в нього був і трендовий, і функціональний, і привабливий. Черги за новим iPhone – це круто. Взагалі, черга як така, в будь-якому форматі – чи за телефоном, чи до ресторану – це, вважаю, вищий рівень пілотажу в бізнесі.

Маск (Ілон Маск, засновник Tesla та SpaceX – ред.) – добрий приклад для наслідування, тут теж про магнетичність і майбутнє. Дуже хочеться доторкнутись до майбутнього пошвидше, і електрокар – це якраз про майбутнє. Але теж важливо повчитись в нього вміння правильно себе подати. Були в Маска і злети, і падіння, але він йшов вперед. “Продавав” ідею і інвесторам, і публіці.

А ще Нікола Тесла – не бізнесмен, проте винахідник, який бачив крізь століття. Цей геніальний розум дуже надихає. Цікаво читати про винаходи, які він не встиг втілити в життя.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© Наш Формат via Facebook

© Наш Формат via Facebook Фото:

Якраз минулого тижня купив книгу Генрі Кіссинджера Світовий порядок. Роздуми про характери націй в історичному контексті. Мене завжди приваблювала можливість хоч трохи зазирнути в майбутнє... А для цього треба розуміти історію і процеси, які відбуваються у світі, актуальні тренди. Можна по-різному ставитися до постаті цього дипломата та політолога, але його думки заслуговують на увагу.

А ще запам’яталась книга Ешлі Венса Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє – ця книга не найновіша, але якщо не читали, то вона дуже вириває з буденності.

Ілюстрація до фільму Сторожова застава / © uain.media
Ілюстрація до фільму Сторожова застава / © uain.media Фото:

А щодо фільмів, то люблю дивитися Бондіаду і скоро має вийти черговий фільм про Джеймса Бонда. Також люблю культовий фільм Хрещений батько, про те, як вижити в жорстокому світі. Нещодавно ходили на Сторожову Заставу з донькою. Дуже приємно, що український кінематограф виробляє конкурентний продукт. Будемо продовжувати ходити на всі українські фільми, щоб підтримувати українське.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Просто працювати і відпочивати. І чергувати це часто. Не обов’язково брати відпустку, можна десь з’їздити на один день. Ми їздили нещодавно по справах в Литву і продовжили мандрівку на один день у Вільнюсі. Я відвідав креативний район столиці Ужупіс. Було дуже цікаво. Повернувся заряджений до праці.

Ужупіс

Ужупіс Фото:

5. Де шукати натхнення?

В подорожах, звісно. І ще в людях, які тебе надихають. Сьогодні спілкуватись дуже просто. Якщо тебе надихає хтось – напиши йому, зустрінься, зарядись натхненням. Якщо стукати, то відчинять. Також важливо читати і постійно вчитись.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X