Reuters: Трамп планує заборонити компаніям США купівлю продукції Huawei і ZTE

27 грудня 2018, 09:54

Американські компанії можуть втратити можливість купувати телекомунікаційне обладнання Huawei і ZTE, повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

За даними агентства, це передбачає режим надзвичайної ситуації, який президент США Дональд Трамп планує ввести в січні 2019 року.

Співрозмовники розповіли Reuters, що заборона зазначена у виконавчому указі Трампа, який розглядається вже понад вісім місяців. Вперше про нього повідомляла газета The Wall Street Journal у травні.

Відео дня

У документі міститься припис Міністерству торгівлі заборонити американським компаніям купувати обладнання у закордонних фірм, які становлять "значні ризики для національної безпеки". Виконавчий указ може бути випущений на підставі положень закону про надзвичайні міжнародні економічні процеси, згідно з яким президент може втручатися у питання торгівлі у відповідь на загрози для США.

Нагадаємо, в серпні Трамп підписав указ , який на два роки забороняє використання смартфонів китайських брендів в Білому домі та інших урядових установах. Це було викликано побоюваннями того, що використання апаратного забезпечення від китайських компаній може бути загрозою нацбезпеці.

Читайте також: В уряді Чехії заборонили використовувати смартфони Huawei

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X