Фінанси

15 серпня, 10:47

Wise перестав видавати українцям цифрові карти

Фінтех-стартап Wise перестав відкривати українцям віртуальні карти. Вже відкриття карти працюють без перебоїв.

Сервіс міжнародних грошових переказів Wise перестав випускати віртуальні картки для українців. Відповідне повідомлення від сервісу опублікував у своєму Twitter один із користувачів.

« З 12 серпня ми не випускатимемо нових цифрових карт Wise в Україні. На жаль, нам довелося тимчасово припинити випуск цифрових карток для клієнтів із зареєстрованою адресою в Україні. Це означає, що ви більше не зможете отримати нову цифрову картку Wise», - йдеться у повідомленні сервісу.

У цьому листі Wise підкреслила, що вже випущені карти продовжать працювати. Клієнти з регіоном Україна все ще зможуть передавати, отримувати та зберігати гроші у різних валютах.

Послуга з випуску цифрових карток перестала бути доступною для користувачів з України 12 серпня. Водночас у Wise це рішення назвали тимчасовим. У компанії не назвали приблизні терміни та умови за яких послуга знову стане доступною.

У березні цього року фінансовий додаток Revolut, заснований українцем Владом Яценком та росіянином Миколою Сторонським, спростив відкриття рахунку українцям та скасував комісії.

Редактор: Люба Балашова

Другие новости

Всі новини