Технології

11 вересня 2018, 11:35

ВКонтакте, Яндекс і Однокласники. Заборонені російські сайти залишилися в ТОП-10 найбільш відвідуваних в Україні

Дослідження було виконано компанією Factum Group Ukraine, повідомила асоціація.

За підсумками місяця на базі медіа-панелі чисельністю 5 тис. осіб визначено список популярних доменів, відвідуваних українськими користувачами.

Так, соціальна мережа ВКонтакте, яка належить Mail.ru Group і заборонена в Україні з травня 2017 року, за підсумками дослідження залишилася на четвертому місці за відвідуваністю, Яндекс і Однокласники також увійшли в ТОП-10.

ТОП-5 найпопулярніших доменів, відвідуваних українськими користувачами, не змінився. У їх число увійшли: Google, Youtube, Facebook, ВКонтакте і ukr.net.

Cередньоденна частка аудиторії за місяць для доменів Google незначно скоротилася і склала 64% а місячне охоплення аудиторії - 83%. Для Youtube ці показники склали 42% і 69%, для Facebook - 32% і 54%.

Cередньоденний і місячний охоплення української аудиторією для ВКонтакте склали 16% і 32% відповідно.

У десятку популярних ресурсів також увійшли сайти таких компаній і сервісів, як OLX, Приватбанк, Яндекс, Однокласники і Instagram, що змістив з 10 на 11 місце сервіс прогнозу погоди Синоптик.

Дослідженням не був охоплений окупований Росією Крим.


Нагадаємо, що в травні 2017 року президент України Петро Порошенко ввів в дію рішенняРади національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції торкнулися російських соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Також санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще низки інших російських IT-компаній.

Другие новости