Телеком / IT / Медіа

9 серпня, 09:32

Тупий кут. Материнська компанія Київстар може зупинити розвиток мережі в Росії через санкції

Холдинг Veon, якому належить третій за величиною російський мобільний оператор Білайн, може заморозити розвиток мережі РФ.

Телекомунікаційний холдинг Veon, якому належать український мобільний оператор Київстар та російський Білайн, заморозить розгортання своєї мережі РФ, якщо санкції через війну в Україні продовжуватимуть блокувати імпорт обладнання.

Про це гендиректор компанії Каан Терзіоглу розповів в інтерв'ю Boomberg .

"Немає жодних сумнівів у тому, що розгортання сповільниться і майже може зайти в глухий кут", - зазначив Терзіоглу.

Водночас він наголосив, що мережа Білайн у РФ була найсучаснішою, оскільки компанія перебудувала її в останні два роки. СЕО Veon додав, що санкції торкаються всіх гравців ринку.

Також Veon веде переговори з потенційними покупцями щодо продажу додаткових вишок у Пакистані, Бангладеш, Казахстані, Узбекистані та Україні.

Башти повинні знаходитися в руках незалежних баштових компаній. Ми просуваємося з монетизації цих баштових активів», - сказав Терзіоглу.

Veon була заснована в Москві в 1992 році як Вимпелком - один з перших операторів стільникового зв'язку в країні. Нині це телекомунікаційна компанія зі штаб-квартирою в Нідерландах, яка обслуговує понад 220 мільйонів клієнтів у восьми країнах.

Нагадаємо, що телекомунікаційний холдинг VEON вивчає можливість оптимізації своїх активів на ринках, які не підходять до цілей розвитку холдингу.

Раніше повідомлялося, що власник Київстар хоче позбутися баштових активів в Україні до кінця 2023 року. Про такі плани в компанії заявили після закриття угоди з продажу баштової «дочки» в Росії.

Редактор: Люба Балашова

Другие новости

Всі новини