Компанії / Ринки

28 жовтня 2020, 16:08

В LG розповіли, що робити з «сірими» телевізорами

В LG рекомендували користувачам звертатися до сервісних центрів і допустили можливу доукомплектацию несертифікованих телевізорів оригінальними компонентами.

У компанії LG порекомендували власникам несертифікованих телевізорів, які можу бути заблокованими в листопаді цього року через запланований оновлення програмного забезпечення, звернутися в клієнтську службу підтримки або сервісний центр LG.

Така відповідь компанія надала на запит профільного видання ITC.

Також в повідомленні виробника йдеться про потенційну можливість доукомплектації придбаних "сірих" телевізорів оригінальними елементами, які необхідні для коректної роботи, і усунення неполадок співробітниками сервісу.

"Неофіційна продукція не має спеціального маркування і сертифікатів. Це означає, що якість її роботи в умовах певних комунікацій не перевірено (наприклад, в різних країнах напруга в мережі відрізняється), вона може бути не доукомплектована аксесуарами, не мати інструкції українською мовою і перекладу панелі управління, а набір програмного забезпечення може бути неповним або локалізована для іншої країни», - йдеться в заяві LG.

Водночас в компанії не уточнюють, чи буде ця послуга безкоштовною або ж за розблокування доведеться доплатити.

Видання уточнює, що під блокування можуть потрапити телевізори моделей:

  • OLED: CX, GX, WX, ZX.
  • NanoCell: NANO806, NANO866, NANO916, NANO956, NANO996, NANO906.
  • UHD: UN8500, UN8100, UN7400, UN7390, UN7100.

Також в компанії визнали, що нерідкі випадки, коли продавці усвідомлено вводять покупця в оману, продаючи їм не сертифікований товар.

Нагадаємо, що в листопаді цього року компанія LG запланувала оновлення програмного забезпечення для телевізорів 2020 року випуску, з-за якого частина функцій на несертифікованих пристроях виявиться недоступною.

У лютому цього року Samsung також почав блокувати в Україні «сірі» телевізори. Тоді виробник змінив технологію надання послуги Smart Hub \ Smart TV. У компанії підкреслили, що використання «сірих» телевізорів було неможливим і раніше, проте компанії привозили їх в Україну перепрошивати пристрою і міняли настройки в недоступному для користувача сервісному меню.

Редактор: Люба Балашова

Другие новости

Всі новини