Фінанси

14 листопада 2022, 13:10

Після краху FTX. Глава криптобіржі Binance заявив, що криптоіндустрії потрібно «прояснити регулювання»

Глава найбільшої криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао заявив, що криптоіндустрії потрібні чіткі правила.

СЕО найбільшої криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао закликав до нових, але стабільних і чітких правил галузі на тлі колапсу іншої великої біржі — FTX.

Про це він заявив присутнім лідерам G20 на саміті на Балі, передає Reuters.

«Ми знаходимося в новій галузі, ми бачили минулого тижня, що в галузі все божеволіє. Нам потрібні деякі правила, нам потрібно робити це правильно, нам потрібно працювати стабільно», - зазначив Чжао.

Також він зазначив, що індустрія загалом несе відповідальність за захист користувачів.

" Регулятори відіграють свою роль, але це не на 100% їхня відповідальність", - зазначив Чжао.

Раніше повідомлялося, що криптобіржа FTX подала заяву на банкрутство в Делавері , що зупинило її швидкий крах. CEO компанії Сем Банкман-Фрід залишає посаду.

На початку листопада цього року на Coindesk вийшов матеріал, що показує непростий зв'язок між двома проектами СЕО FTX Сема Бакмана-Фріда – FTX та трейдинговою компанією Alameda Research. Більше 40% із $14 млрд в Alameda Research — це криптовалюта FTT, що належить FTX.

Небезпека такої схеми в тому, що у разі потужного скидання FTT ціна криптовалюти почне різко падати, що може призвести до проблем Alameda і FTX.

Згодом з'явилася інформація, що біржа Binance може поглинути FTX через проблеми останньої з ліквідністю. Однак згодом Binance відмовилася від FTX.

Редактор: Люба Балашова

Другие новости

Всі новини