Телеком / IT / Медіа

21 березня, 12:10

Соцмережі Цукерберга почали продавати галочки верифікації, але не як у Twitter

Соціальні мережі Facebook та Instagram почали продавати галочки верифікації. Це не працюватиме як у Twitter.

Компанія Meta представила власну передплату Meta Verified, яка пропонує користувачам Facebook та Instagram галочку верифікації. Про це йдеться у повідомленні Meta.

Крім галочки верифікації передплата пропонує користувачам « захист від акаунтів, що видають себе за вас», позачерговий доступ до служби підтримки та додаткові функції.

Вартість підписки Meta Verified складатиме $14,99 у додатках для iOS та Android або $11,99 на сайті. Поки що підписка працює тільки на території США, а її базові переваги можуть відрізнятися залежно від регіону.

Підписка від Meta не дає статусу верифікованого акаунта моментально, як то робить Twitter. Вона лише дозволяє користувачеві пройти необхідну верифікацію, навіть якщо раніше він не підпадав під статус «громадських діячів».

Раніше повідомлялося, що Twitter обговорюють можливість запустити продаж нікнеймів. Наразі продаж нікнеймів заборонений актуальними правилами соцмережі, але ніки продають на чорному ринку.

У листопаді минулого року Маск анонсував, що соціальна мережа Twitter стягуватиме з користувачів $20 на місяць за галочку верифікації.

Це нововведення розкритикували багато користувачів, у тому числі відомий американський письменник Стівен Кінг. Він наголосив, що справа не в сумі абонплати, а в принципі.

У відповідь Маск заявив, що компанії потрібно платити за рахунками і запропонував нижчу ціну $8 на місяць.

Редактор: Люба Балашова

Другие новости

Всі новини