Держспецзв’язку не зможе сертифікувати систему е-декларування

коментувати
Держспецзв'язку звалює всю провину за затримку із запуском е-декларування на компанію-розробника

Держспецзв'язку звалює всю провину за затримку із запуском е-декларування на компанію-розробника

Відомство заявило, що компанія-розробник не усунула недоліки і тому відновити проведення експертизи е-декларування воно не має можливості.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) відмовляється проводити перевірку захищеності системи електронного декларування. Відповідну заяву розповсюдила прес-служба Держспецзв’язку.

В ДССЗЗІ вказали на те, що компанія-розробник програмного забезпечення – Міранда – не усунула виявлені раніше недоліки. Тому Держспецзв’язку не може видати реєстру атестат відповідності комплексним системам захисту інформації, без якого робота системи – незаконна.

Директор Міранди Юрій Новіков заявив НВ Бізнес, що запуску електронного декларування заважає бюрократична тяганина з політичним підтекстом.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, мав запрацювати ще 15 серпня 2016 року. Від успішного запуску та роботи згаданого реєстру залежав успіх у наданні Україні безвізового режиму та чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Технології ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: