Запоріжсталь програла суд на $19 мільйонів

0 коментувати
Суд дозволив примусово стягнути з Запоріжсталі $19 млн на користь Versura Holdings
Фото: zaporizhstal.com

Суд дозволив примусово стягнути з Запоріжсталі $19 млн на користь Versura Holdings

Запорізький районний суд Запоріжжя 12 вересня дозволив віргінській компанії Versura Holdings примусово стягнути з металургійного комбінату Запоріжсталь $19,4 млн

Про це свідчать матеріали суду, передають Українські Новини.

У листопаді 2016 року Сбербанк Росії поступився компанії Versura Holdings Ltd. (Британські Віргінські о-ви) правом вимоги до Ростовської вугільної компанії (РУК, Ростовська обл., Структура Запоріжсталі).

Заборгованість Ростовської вугільної компанії (РУК) перед Сбербанком становила 3,4 млрд руб (близько $56 млн), тоді як Versura викупила її за 1,1 млрд руб (близько $18 млн).

Сбербанк передав право вимоги, яке виникло за трьома договорами про відкриття кредитних ліній від 29 жовтня 2009 роки, 20 травня 2010 року і 29 грудня 2011 року.

12 вересня Запорізький районний суд Запоріжжя задовольнив позов Versura Holdings і постановив примусово стягнути з Запоріжсталі $19,4 млн заборгованості за рішенням Арбітражного суду Ростовської області від червня 2014 року.


РУК була створена Запоріжсталлю в 2006 році для будівництва шахти Бистрянська 1-2 в Ростовській області. На будівництво шахти компанія взяла у Сбербанку три кредити.

В процесі будівництва з'ясувалося, що в зв'язку зі складними гірничо-геологічними умовами на цій ділянці надр вимагали проведення не передбачених проектом робіт зі збільшенням обсягу інвестицій до 11,9 млрд руб (близько $189 млн).

У зв'язку з цим у квітні 2012 року Сбербанк прийняв рішення про припинення кредитування, і будівництво Бистрянської шахти було припинено.

У квітні 2015 року Ростовська вугільна компанія була оголошена банкрутом.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: