За підсумками 2016 року Нафтогаз України прогнозує прибуток на рівні 16-18 млрд гривень

Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив про те, що за підсумками поточного року компанія розраховує отримати прибуток у розмірі 16-18 мільярдів гривень
ПО ТЕМЕШлях до енергетичної незалежності 18 Серпня, 2016 19:26 Такий прогноз Коболєв зробив, враховуючи дані, отримані в першому півріччі 2016 року, передає Інтерфакс-Україна. У той же час, загальний прибуток буде не таким високим, так як необхідно буде погасити збитки, отримані раніше. "У 2016 році по першому півріччю прибуток буде близько
коментувати
Нафтогаз розраховує на прибуток, враховуючи дані за перше півріччя
Фото: RFE/RL

Нафтогаз розраховує на прибуток, враховуючи дані за перше півріччя

Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив про те, що за підсумками поточного року компанія розраховує отримати прибуток у розмірі 16-18 мільярдів гривень.Такий прогноз Коболєв зробив, враховуючи дані, отримані в першому півріччі 2016 року, передає Інтерфакс-Україна.

У той же час, загальний прибуток буде не таким високим, так як необхідно буде погасити збитки, отримані раніше.

"У 2016 році по першому півріччю прибуток буде близько 21 млрд грн, в цілому за рік ми очікуємо 16-18 млрд грн прибутку", - заявив Коболєв.

Нагадаємо, чистий прибуток Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України за підсумками січня-червня 2016 року склала 21,8 млрд гривень.

В Нафтогазі зазначають, що забезпечити формування чистого прибутку за січень-червень 2016-го компанії дозволило реформування газового ринку та поступове приведення цін реалізації природного газу до економічно обґрунтованого рівня.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: