Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

З 1 квітня газ для населення стане дешевшим

30 березня 2017, 16:54
1943
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

З 1 квітня ціна газу для населення без урахування транспортування буде знижена на 13%

Фото: pixabay

Вартість природного газу як товару, без урахування тарифів на його транспортування і розподіл (доставку до споживача), буде знижена з 1 квітня 2017 року для населення на 13%, порівняно з діючою ціною 6 879 гривень за 1 тисячу кубометрів

Про це повідомила заступник директора Департаменту з регулювання відносин у нафтогазовій сфері Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко, передає УНІАН.

"У структурі ціни для побутового споживача тариф на транспортування і розподіл складає 13%, все інше – це ціна Нафтогазу. Після накладення спецобов'язків (згідно з якими Нафтогаз повинен буде постачати газ для населення до 1 квітня 2018 року – ред.), з 1 квітня дійсно ця ціна буде знижена на вартість транспортування", - сказала вона.

Також вона повідомила, що в результаті прийнятого 28 березня рішення НКРЕКП про поділ тарифу на газ для кінцевого споживача - на вартість газу як товару і на ціну доставки, споживачі зможуть обирати собі постачальника, які будуть конкурувати між собою, пропонуючи більш низьку ціну газу як товару, при цьому вартість доставки буде мати фіксоване значення.

Нагадаємо, що Кабмін прийняв рішення, що гарантує непідвищення цін на газ для населення з квітня.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися