ВР ухвалила закон про фінансову реструктуризацію

Верховна Рада прийняла законопроект №3555 про фінансову реструктуризацію, передає Інтерфакс-Україна
Згідно з документом, запроваджується механізм добровільної фінансової реструктуризації підприємств-боржників для врегулювання ситуації з проблемними кредитами та відновлення кредитування економіки банками. За закон у другому читанні і в цілому проголосувало 229 народних депутатів. Над документом працювали Міністерство фінансів, Національний банк
коментувати
Закон ухвалили у вівторок, 14 червня

Закон ухвалили у вівторок, 14 червня

Верховна Рада прийняла законопроект №3555 про фінансову реструктуризацію, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, запроваджується механізм добровільної фінансової реструктуризації підприємств-боржників для врегулювання ситуації з проблемними кредитами та відновлення кредитування економіки банками.

За закон у другому читанні і в цілому проголосувало 229 народних депутатів.

Над документом працювали Міністерство фінансів, Національний банк України, Незалежна ассоціація банків України, Європейський банк реконструкції і розвитку, Світовий банк.

"Законопроект є важливим інструментом врегулювання ситуації з проблемними кредитами банків, допоможе оздоровити банківську систему, сприяти відновленню платоспроможності підприємств і збереження робочих місць. В результаті банки зможуть зменшити кількість проблемних кредитів та направити кошти на кредитування економіки", – прокоментували в Мінфіні.

При цьому у відомстві підкреслили, що закон обмежений за часом дії: три роки з дати набрання чинності.

Розроблений механізм передбачає, що навколо кожного підприємства будуть створені кредитні комітети. Головна умова, щоб у них входив хоча б один банк. Як правило, проблемні позичальники мають заборгованість одразу в кількох банках, відповідно, в комітеті будуть представники декількох банків.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: