Велика приватна газовидобувна компанія хоче збільшити видобуток в Україні

0 коментувати
Укрнафтобуріння планує у 2017 році збільшити видобуток газу

Укрнафтобуріння планує у 2017 році збільшити видобуток газу

Приватна газовидобувна компанія Укрнафтобуріння планує у 2017 році в порівнянні з 2016 роком збільшити видобуток природного газу на 46%, а видобуток нафти і газового конденсату на 23%

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає УНІАН.

Так, видобуток природного газу планується збільшити до 378,7 млн куб. м, а видобуток нафти і газового конденсату до 35,3 тис. тонн.

Як наголошується, в першому півріччі 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року видобуток газу зросла на 65% до 186 млн куб. м, а видобуток нафти на 75% -до 21 млн тонн.

Згідно з повідомленням, в цьому році компанія планує ввести в експлуатацію дві свердловини і провести капітальний ремонт восьми свердловин (для інтенсифікації видобутку газу).

"Саме інвестиції є запорукою стабільного розвитку компанії. Якщо в 2016 році було інвестовано 372,6 млн грн, то протягом 2017 року ця сума досягне 798,7 млн грн (+ 114%). Інвестиції будуть спрямовані за двома напрямками: буріння та освоєння нових свердловин, а також інтенсифікація видобутку діючих свердловин", - зазначив глава правління компанії Михайло Бакуненко.


Укрнафтобуріння - одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. Компанія з 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область). Основні напрямки діяльності - це видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Компанія експлуатує 22 газоконденсатні і нафтогазові свердловини. В рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатуються ще 10 газоконденсатних свердловин. У 2016 році Укрнафтобуріння видобуло 258,8 млн куб. м газу і 28,8 тис. тонн нафти і газового конденсату.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: