В Україні з'явився новий індустріальний парк

0 коментувати
Одним з пріоритетних напрямків буде зборка та виготовлення автозапчастин для сільськогосподарської техніки

Одним з пріоритетних напрямків буде зборка та виготовлення автозапчастин для сільськогосподарської техніки

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України 18 травня включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків ІП Золотоноша у Черкаській області, який став 20-м в реєстрі, передає Інтерфакс-Україна

"Пріоритетні напрямки діяльності підприємств резидентів парку: виробництво автозапчастин і комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки (зборка та виготовлення автозапчастин), виробництво електрообладнання (зборка та виготовлення побутових електроприладів), виробництво одягу, текстильне виробництво; виробництво харчових продуктів (комплексна переробка та зберігання овочів і фруктів)", – йдеться в повідомленні.

Згідно з релізом, ділянка 39,93 га під парк розташована в 600 м від дороги Київ-Дніпро. Ініціатором створення парку строком на 30 років виступив міськрада Золотоноші.

Згідно із законодавством, індустріальний парк може розміщуватися на одному або декількох суміжних земельних ділянках. Його площа повинна бути від 15 до 700 га. Парк створюється на термін не менше ніж на 30 років.

Держпідтримка створення і функціонування ВП включає виділення коштів з держфонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 10% їх кошторисної вартості, звільнення від пайової участі у розвитку місцевої інфраструктури у разі будівництва об'єктів у межах ІП, а також звільнення від сплати імпортного мита при ввезенні устаткування та комплектуючих, що не виробляються в Україні.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: