Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Україні стартував інфраструктурний проект ЄС Twinning

4 листопада 2016, 09:49
328
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Бюджет проекту складає EUR1,6 млн

Проект Європейського Союзу Twinning, передбачає підтримку Міністерству інфраструктури України з питань реформування залізничної галузі, стартував 3 листопада 2016 року, передає Інтерфакс-Україна

Згідно з даними Twinning, проект ЄС Підтримка Міністерства інфраструктури у створенні умов для застосування європейської моделі ринку послуг залізничного транспорту в Україні буде розробляти питання відкриття ринку залізничних послуг для конкуренції за напрямами: створення законодавчої бази, нових органів, системи доступу до залізничної інфраструктури, системи фінансування соціальних пасажирських перевезень, зміни в організації та місії Укрзалізниці.

Також проект допоможе впровадити європейський підхід до безпеки і повідомлення, спільну систему акредитації машиністів поїздів і розробити стратегію досягнення відкритого ринку залізничних перевезень.

Проекти Twinning об'єднують державні органи України і країн-членів ЄС для обміну досвідом та кращими практиками в роботі по здійсненню узгоджених реформ.

Країни-члени, які реалізують цей проект, – Іспанія (старший партнер) і Литва (молодший партнер). Його учасники - Міністерство транспорту та зв'язку Литви, Державне агентство з питань безпеки на залізничному транспорті, Залізнична інспекція Литви, ADIF - державна компанія, яка управляє інфраструктурою, CNMC - іспанська регуляторний орган, RENFE - державна залізнична компанія, АТ Литовські залізниці, SEITT, Фонд іспанських залізниць (FFE), Міжнародний і Ібероамериканський фонд адміністрування та державної політики (FIIAPP).

Проект фінансується ЄС. Він реалізується консорціумом іспанських і литовських інститутів під керівництвом Міністерства транспорту Іспанії.

Бюджет проекту складає EUR1,6 млн.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися