В онлайн. Укрзалізниця запустила сервіс виконання заявок на перевезення вантажів

Укрзалізниця з сьогоднішнього дня надала можливість в тестовому режимі відслідковувати інформацію про стан виконання заявок на перевезення зерна, руди, будівельних матеріалів і вугілля на своєму офіційному сайті
Про це повідомили в прес-службі компанії. "В онлайн-режимі клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про стан виконання заявок на перевезення цих видів вантажу, наявний план, кількість оперативних замовлень, факт забезпечення вагонами за попередню добу та прогноз можливості забезпечення вагонами на поточну добу з можливістю переглянути
коментувати
В онлайн-режимі клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про стан виконання заявок на перевезення вантажів

В онлайн-режимі клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про стан виконання заявок на перевезення вантажів

Укрзалізниця з сьогоднішнього дня надала можливість в тестовому режимі відслідковувати інформацію про стан виконання заявок на перевезення зерна, руди, будівельних матеріалів і вугілля на своєму офіційному сайті.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

"В онлайн-режимі клієнти можуть отримати вичерпну інформацію про стан виконання заявок на перевезення цих видів вантажу, наявний план, кількість оперативних замовлень, факт забезпечення вагонами за попередню добу та прогноз можливості забезпечення вагонами на поточну добу з можливістю переглянути деталізацією по кожній станції", – йдеться в повідомленні.

Крім того, на сайті Укрзалізниці в оперативному режимі доступна інформація про наявність вільних порожніх вагонів з детальним зазначенням парків вагонів: загальний парк Укрзалізниця, інвентарні, власні, під управлінням Філії «Центр транспортної логістики» та вказуванням дислокації: Україна, регіональна філія, дирекція, станція.

Також для вантажовідправників у автоматизованій системі Месплан доопрацьована функція інформування клієнтів про наявність вагонів на обраній станції, а також в поїздах призначенням на дану станцію для забезпечення конкретної заявки. Ця інформація доступна всім зареєстрованим клієнтам Укрзалізниці.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: