Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укртрансгаз повідомив про вивезення невідомими продукції ОПЗ

31 травня, 11:31
686
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Одеський припортовий завод є найбільшим боржником Укртрансгазу

Фото: delo.ua

Станом на 30 травня 2018 року стало відомо про завантаження з Одеського припортового заводу (ОПЗ) невстановленими особами готової хімічної продукції - 50 тис т карбаміду на суховантаж Мандарин Скай для подальшої його відправки морем за кордон.

Про це повідомила прес-служба компанії Укртрансгаз.

При цьому в компанії зазначили, що розмір заборгованості перед Укртрансгазом за послуги балансування газу для потреб ОПЗ, який надавався Всеукраїнською енергетичною компанією, збільшився ще на 500 млн грн тільки за квітень.

"Компанія занепокоєна стрімким збільшенням заборгованості ОПЗ та закликає правоохоронців терміново втрутитися в ситуацію", - йдеться в повідомленні.

За даними Укртрансгазу, розмір сукупної заборгованості ОПЗ перед компанією за надані послуги балансування і транспортування газу становить 473 млн грн. З них 434 млн грн становить заборгованість за отримані послуги балансування, ще 39 млн грн - за послуги транспортування газу.

"Таким чином, Одеський припортовий завод є найбільшим боржником Укртрансгазу серед промислових підприємств України", - відзначили в компанії.


Одеський припортовий завод (м. Южне Одеської області) - найбільше хімічне підприємство України, другий за величиною виробник аміаку та карбаміду і третій - з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджуванню і перевантаженню аміаку.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися