Укрпошта візьметься за сільську е-комерцію

Укрпошта покладає великі надії на ріст електронної комерції за рахунок сільських мешканців
Фото: Укрпошта

Укрпошта покладає великі надії на ріст електронної комерції за рахунок сільських мешканців

Найбільший поштовий оператор сподівається за допомогою своєї найрозгалуженішої мережі відділень привчити мешканців маленьких населених пунктів до онлайн-покупок.

Укрпошта має намір розвивати сільську електронну комерцію, заявив сьогодні на київському Ukrainian E-Commerce Congress генеральний директор підприємства Ігор Смілянський. Він навів приклади інших країн, згідно яких сільські мешканці купують в інтернеті хоч і рідше, але на більші суми. Відповідно, для таких покупців потрібно забезпечити доставку, а Укрпошта володіє найширшою мережею з 11,5 тис. відділень.

Для сільських мешканців також цікавим може стати можливість експортувати свої товари в інші країни і Укрпошта планує створити для подібних цілей торговий онлайн-майданчик. "Є великий потенціал в українських селах, люди шиють одяг, його можна продавати за кордоном", - розповів Смілянський.

Укрпошта повинна розширити перелік фінансових послуг, черговий раз підкреслив її гендиректор, про що він неодноразово заявляв з часу свого призначення. Відповідні законодавчі зміни оператор має намір пролобіювати через Верховну Раду. Смілянський підкреслив, що мова не йде про створення окремого банку, а лише про можливість відкривати та обслуговувати поточні та ощадні рахунки, а також випускати картки. "Ми не будемо займатися кредитами", - підкреслив він.

За його словами, Україна в рейтингу ООН про доступність фінансових послуг для населення розташована на дуже низькому місці, її випереджають і ПАР, і РФ. Розширення переліку фінпослуг дозволить Укрпошті надавати комунальним підприємствам повний перелік послуг. Наприклад, зняти показники лічильників, сформувати, надрукувати та розіслати рахунки, зібрати платежі.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: