Укрнафта просить ДФС схвалити розстрочку податкового боргу

0 коментувати
Компанія має пропозиції щодо фінансового оздоровлення
Фото: Укрнафта

Компанія має пропозиції щодо фінансового оздоровлення

Голова правління Укрнафти Марк Роллінс направив до Державної фіскальної служби пропозиції щодо фінансового оздоровлення компанії шляхом досудової санації

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Новий план фінансового оздоровлення передбачає погашення податкового боргу виключно за рахунок надходжень від операційної діяльності.

На думку компанії, це має допомогти зняти заперечення, через які попередній план досудової санації не отримав підтримки в 2016 році.

Укрнафта запропонувала ДФС надати їй розстрочку на виплату податкового боргу протягом 3 років з дати набрання законної сили ухвалою суду про затвердження плану досудової санації.

Окрім того, компанія буде розраховуватися як за податковими зобов'язаннями, включених до плану досудової санації, так і за поточними зобов'язаннями в період дії плану.

При цьому Укрнафта ініціює розгляд питання про списання податкового боргу в частині штрафних санкцій та пені, враховуючи тривале існування проблеми заборгованості перед Укрнафтою з боку державних компаній НАК Нафтогаз України і ПАТ Укртрансгаз, за 2 млрд м3 природного газу 2006 року видобутку.

Необхідною умовою проведення фінансового оздоровлення є також продовження Державною службою геології і надр України всіх діючих ліцензій Укрнафти відповідно до законодавства.

Відповідно до графіка погашення податкового боргу, половина боргу повинна бути виплачена до кінця 2018 року, залишок буде виплачуватися протягом наступних 2 років.

"Питання реструктуризації податкового боргу Укрнафти не може бути вирішене без активної участі Державної фіскальної служби. Зволікання з пошуком конструктивного вирішення лише погіршує і без того непросте фінансове становище суспільства", - зазначив у своєму листі Голова Правління Марк Роллінс.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: