Укразлізниця закуповує підшипники у російських компаній, а українські ігнорує - Аваков

Під час засідання уряду, 23 березня, міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков заявив, що до нього звернулися представники Харківського підшипникового заводу (ХАРП) і повідомили про те, що підшипники на підприємства Укрзалізниці постачають виключно російські підприємства, а заявки українських компаній ігноруються
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. "При тому, ці постачальники також виступають постачальниками Міністерства оборони Російської Федерації. Вважаю, це неможливим за будь-яких обставин і якимось чином цю ситуацію потрібно привести у відповідність, – заявив Аваков. Укрзалізниця перевірить інформацію ХАРП про роботу російських
коментувати
Аваков заявив інформацію він отримав від представників Харківського підшипникового заводу

Аваков заявив інформацію він отримав від представників Харківського підшипникового заводу

Під час засідання уряду, 23 березня, міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков заявив, що до нього звернулися представники Харківського підшипникового заводу (ХАРП) і повідомили про те, що підшипники на підприємства Укрзалізниці постачають виключно російські підприємства, а заявки українських компаній ігноруються.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"При тому, ці постачальники також виступають постачальниками Міністерства оборони Російської Федерації. Вважаю, це неможливим за будь-яких обставин і якимось чином цю ситуацію потрібно привести у відповідність, – заявив Аваков.

Укрзалізниця перевірить інформацію ХАРП про роботу російських постачальників у схемах поставки продукції для підприємств транспортної держкомпанії.

Виконуючий обов'язки міністра інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що їм відомо про цю ситуацію.

"Зараз моніторингова група при Укрзалізниці з питань закупівель детально розбирає всю логістику постачань, якщо будуть виявлені російські постачальники в кінці ланцюга, всі заходи будуть прийняті, як з боку міністерства, так і з боку Укрзалізниці", – додав Омелян.

Харківський завод випускає продукцію для залізничного транспорту.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: