Укрнафта виплатила державі 200 млн гривень дивідендів за 2014 рік

Найбільший нафтодобувач країни Укрнафта виплатила державі 200 млн гривень дивідендів за минулий рік
Про це повідомив глава компанії Марк Роллінс, передає Інтерфакс-Україна. Читайте також: Happy End. Акціонери Укрнафти змінили голову правління "Вже на цьому тижні виплатили частину дивідендів за 2014 рік - 200 млн гривень. Дивіденди за 2014 поки не виплатили повністю - планується завершити до кінця цього тижня або на початку наступного", -
коментувати
У той же час дивіденди за минулий рік виплачено поки не повністю
Фото: ruscur.ru

У той же час дивіденди за минулий рік виплачено поки не повністю

Найбільший нафтодобувач країни Укрнафта виплатила державі 200 млн гривень дивідендів за минулий рік.

Про це повідомив глава компанії Марк Роллінс, передає Інтерфакс-Україна.

"Вже на цьому тижні виплатили частину дивідендів за 2014 рік - 200 млн гривень. Дивіденди за 2014 поки не виплатили повністю - планується завершити до кінця цього тижня або на початку наступного", - розповів він.

Роллінс також зазначив, що надалі Укрнафта буде працювати над виплатою дивідендів за інші періоди, а також протягом місяця проведе переговори з урядом про виплату податкової заборгованості.

"Протягом наступних 30 днів плануємо обговорити з урядом виплату податків і досягти плану, як це виконати", - додав глава Укрнафти, уточнивши, що зараз у компанії немає достатніх коштів для виплати дивідендів і податків.

Нагадаємо, раніше ПАТ Укрнафта заявила про припинення всіх своїх зобов'язань за дивідендами за 2011-2014 роки на загальну суму 2,412 млрд грн в рахунок покриття боргів НАК Нафтогаз за отриманий у 2008 році газ.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: