Українські експортери ЗРС знайшли заміну Китаю

0 коментувати
Українські виробники ЗРС знайшли заміну ринку Китаю
Ferrexpo

Українські виробники ЗРС знайшли заміну ринку Китаю

За останні роки компанія Ferrexpo скоротила поставки в Китай з 25 до 13%, переорієнтувавшись на більш стабільні ринки Південно-Східної Азії (Японію, Південну Корею, Тайвань), а також на країни Західної Європи

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції менеджер по роботі з інвесторами та комунікаціями Ferrexpo Інгрід Макмехон.

При цьому за її словами в 2016 році контролює Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати компанія Ferrexpo має намір зберегти виробництво окатишів на торішньому рівні. "За підсумками року ми очікуємо виробництво 11,2-11,3 млн тонн окатишів, сподіваємося, що буде і більше", – сказала вона.

При цьому Макмехон акцентувала, що в поточному році 94% обсягу виробництва складуть найбільш затребувані на ринку окатиші з 65% вмістом заліза. Попит на них за даними компанії перевищує її можливості з виробництва.

Як повідомлялося, у минулому році Ferrеxpo випустила рекордні 11,662 млн тонн окатишів. Зростання виробництва становив 5,8% – до рівня в 11,021 млн тонн в 2014 році.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський Гзк.

Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 97,34% акцій Полтавського Гзк і 100% акцій Єристівського Гзк. 50,3% акцій Ferrexpo контролює бізнесмен Костянтин Жеваго через компанію Fevamotinico S. a.r.l.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: