Українська мережа супермаркетів викуповує магазини у Billa

0 коментувати
Varus купує супермаркети Billa
Фото: rau.com.ua

Varus купує супермаркети Billa

Супермаркети Billa у Дніпрі і Запоріжжі купує мережа Varus

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компаніям Салторо Плюс, Фірма Ариант, Мілтон-Груп (всі - Дніпро) придбати активи у вигляді цілісних майнових комплексів підприємства з іноземними інвестиціями Білла-Україна (Київ), передає агентство Інтерфакс-Україна.

Мова йде про покупку компаніями Салторо Плюс і Фірма Ариант супермаркетів Billa по вул. Кондратюка, 8 і пр. Героїв, 2 у Дніпрі відповідно, і компанією Мілтон-Груп - супермаркету Billa по вул. Яценка, 2 в Запоріжжі.

За даними Держреєстру, рівними частками в цих трьох компаніях володіють Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited (обидві - Британські Віргінські о-ви).

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року АМКУ дозволив власникам мережі супермаркетів Varus Валерію Кіптику і Руслану Шостаку придбати контроль над компаніями Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited.


Розвитком мережі супермаркетів Billa в Україні займається компанія Білла-Україна.

Білла-Україна створена у 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований у 1927 році у Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкритий в лютому 2000 року у Києві.

За даними компанії Білла-Україна, на 20 вересня мережа об'єднує 17 супермаркетів у Києві, Обухові (Київська обл.), Житомирі, Дніпрі та Одесі.

Чистий дохід Білла-Україна за підсумками 2015 року збільшився на 20,5% від рівня 2014 року і склав майже 2 млрд грн, а чистий збиток скоротився на 9,7% - до 242 млн грн.


Раніше повідомлялося, що Білла-Україна вирішила закрити свій єдиний у Запоріжжі супермаркет Billa з 1 серпня. Причину закриття не уточнили, зазначивши, що це рішення топ-менеджменту компанії.

Пізніше стало відомо, що німецький концерн Rewe Group, що розвиває, зокрема, мережу супермаркетів Billa у Центральній і Східній Європі, не має наміру виходити з України, але може закрити магазини в регіонах.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: