Україна, Азербайджан, Грузія і Казахстан домовилися про пільгові перевезення товарів

коментувати
Країни мають намір збільшити перевезення товарів по Транскаспійському маршруту

Країни мають намір збільшити перевезення товарів по Транскаспійському маршруту

Сайт Trend.az повідомляє, що Азербайджан, Казахстан, Грузія та Україна підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському міжнародного транспортного маршруту.

Повідомляється, що в підписанні протоколу взяли участь голови ЗАТ Азербайджанські залізниці Джавід Гурбанов, Казахстанської залізниці Аскар Мамін, Грузинської залізниці Мамука Бахтадзе і виконуючий обов'язки голови правління Укрзалізниці Олександр Завгородній.

Згідно із підписаним документом досягнутно угоду про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському маршруту, проведення комплексних заходів щодо спрощення руху поїздів за маршрутом, збільшення вантажообігу.

15 січня з Іллічівська відправиться пробний контейнерний поїзд за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай.

Раніше стало відомо, що черговий бюджет проекту технічної допомоги, який триватиме протягом наступних трьох років, передбачає виділення 3 мільйонів 740 тисяч євро від Європейського союзу на реформування транспортної галузі України.


Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут пролягає через Китай, Казахстан, Азербайджан, Грузію та Туреччину і далі в Європу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: