Україна взяла участь у створенні масштабного транспортного коридору на 5 країн

0 коментувати
5 країн готуються створити новий транспортний маршрут

5 країн готуються створити новий транспортний маршрут

Керівники залізниць п'яти країн - України, Ірану, Азербайджану, Грузії та Польщі - 7 вересня в Одесі взяли участь у засіданні Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід

Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Проект з розвитку маршруту передбачає організацію контейнерних вантажоперевезень з Індії/країн Перської затоки через Іран, Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу до країн ЄС і назад.

Крім того, в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов і голова Азербайджанських залізниць Джавід Гурбанов обговорили перспективи розвитку даного транспортного маршруту.

Кравцов зазначив, що Укрзалізниця готова забезпечити комфортні тарифні умови для перевезення за цим маршрутом, вирішити всі технічні питання, щоб забезпечити його конкурентоспроможність.

"Я готовий на рівні Уряду сприяти вирішенню питання щодо морської складової маршруту. До того ж в Україні прийнято рішення про зменшення портового збору", - зазначив глава Укрзалізниці.

У свою чергу Гурбанов зазначив, що Південь - Захід - це стратегічний маршрут, і повідомив, що для його перспективного розвитку Азербайджан зацікавлений у добудові залізничної ділянки від Астани до станції Рашт.

Нагадаємо, що на початку цього року Міністерство транспорту і залізниці Ірану запропонувало Україні приєднатися до міжнародного договору Перська затока - Чорне море.

Також на початку літа стало відомо, що залізниці України, Азербайджану, Грузії, Ірану та Польщі планують створити новий транспортний коридор Південь-Захід.

Цей маршрут коротший більш ніж на 1 тис. кілометрів від іншого сухопутного коридору через територію Росії.

Крім того, у квітні цього року Укрзалізниця стала членом Міжнародної асоціації Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: