Україна почала антидемпінгове розслідування російського шоколаду

0 коментувати
Експортні ціни на зазначені товари за позаминулий рік були менше, ніж ціни на внутрішньому ринку РФ
Фото: Pixabay

Експортні ціни на зазначені товари за позаминулий рік були менше, ніж ціни на внутрішньому ринку РФ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) проведе антидемпінгове розслідування щодо імпорту деяких видів шоколаду та інших готових харчових продуктів з вмістом какао з Росії в період з 2012-2014 роки

Про це повідомляє Урядовий кур'єр.

У четвер, 26 травня, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розглянула звіт МЕРТ і скаргу асоціації Укркондпром, яка діє від імені кондитерської корпорації Рошен, Харківської бісквітної фабрики, Кондитерської фабрики Харків'янка, Полтавакондитера.

Згідно з висновками комісії, у скарзі є достатньо інформації про те, що імпорт в Україну російських товарів здійснювався в обсягах і на умовах, які могли завдати шкоди національному товаровиробнику.

У 2013 році імпорт з Росії збільшився на 22% порівняно з 2012 роком, а в 2014 впав на 9%. Експортні ціни за позаминулий рік були менше, ніж ціни на внутрішньому ринку РФ.

У 2014 році порівняно із 2012-м, істотно погіршилися фінансово-економічні показники українських виробників: обсяги виробництва впали на 36%, використання потужностей на 37%, обсяги продажів на внутрішньому ринку на 10%; обсяги інвестицій майже на 50%, персонал на 31%, прибутковість виробництва на 32%; заробітна плата зайнятого на виробництві персоналу на 24%; продуктивність праці на 7%.

Протягом 30 днів міністерство буде реєструвати зацікавлені сторони розслідування і розгляне вимоги щодо проведення слухань. А протягом 60 днів розгляне письмові коментарі та інформацію стосовно розслідування.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: