Україна не заборонятиме російський транзит - МЕРТ

коментувати
Україна не заборонятиме російський транзит через свою територію
Фото: eurorailtrans.eu

Україна не заборонятиме російський транзит через свою територію

Україна не заборонятиме російський транзит через свою територію, так як це суперечить базовим принципам міжнародного торговельного законодавства.

Таку заяву зробила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та торговий представник України Наталія Микольська.

"Ми не будемо забороняти транзит через територію України, тому що вважаємо, що транзит - це основна частина міжнародної торгівлі", - цитує слова Микольської Уніан.

За словами заступника міністра, Росія порушила свої зобов'язання в рамках Світової організації торгівлі, повністю закривши український транзит для автомобільного і залізничного транспорту.

Нагадаємо, 19 січня Росія ввела нові обмеження, які забороняють транзит українських товарів у треті країни через її територію.

4 січня був припинений транзит вантажів з України через Росію. Причиною стало рішення РФ про те, що вантажі для транзиту з України в Казахстан повинні слідувати через Білорусь.

Пізніше Міністерство інфраструктури України заявило, що нові правила транзиту вантажів автотранспортом по території Росії, введені в односторонньому порядку указом президента РФ від 1 січня 2016 року, поширюються виключно на перевезення з території України в Казахстан.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: