Україна не буде закуповувати енергетичне вугілля в РФ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що Україна не планує закуповувати вугілля енергетичних марок у Росії до кінця цього року, передає Інтерфакс-Україна
"Сьогодні у нас запаси близько 3 млн т і ми їх будемо тільки нарощувати. У нас стоїть питання не в отриманні вугілля, а в його розподілі. Нам нікуди дівати своє вугілля", – повідомив міністр. Насалик додав, що він провів зустріч з турецькою делегацією, яка готова розглянути можливість надання фінансів на відновлення українських шахт.
коментувати
У запасах є 3 млн т вугілля
Фото: energynews.com.ua

У запасах є 3 млн т вугілля

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що Україна не планує закуповувати вугілля енергетичних марок у Росії до кінця цього року, передає Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні у нас запаси близько 3 млн т і ми їх будемо тільки нарощувати. У нас стоїть питання не в отриманні вугілля, а в його розподілі. Нам нікуди дівати своє вугілля", – повідомив міністр.

Насалик додав, що він провів зустріч з турецькою делегацією, яка готова розглянути можливість надання фінансів на відновлення українських шахт.

Турецька сторона також зацікавлена у приватизації наших шахт.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: