Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

У Росії вирішили збанкрутувати шахту Ахметова

13 жовтня 2017, 16:28
487
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ростовська компанія домагається в суді банкрутства шахти Обухівська української ДТЕК

Фото: газета Зоря шахтаря

1 листопада Арбітражний суд Ростовської області розгляне обґрунтованість заяви компанії Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління про визнання банкрутом компанії Шахтоуправління Обухівська (обидва - Ростовська область), що входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова

Про це йдеться в матеріалах суду.

Приводом для звернення до суду стала заборгованість шахтоуправління перед управлінням в розмірі 6,7 млн рублів (близько $116 тис. - НВ Бізнес).

До засідання позивач повинен надати суду докази вірогідності виявлення майна боржника, достатнього для фінансування процедур банкрутства, довідку про залишок боргу, матеріали виконавчого провадження.

Боржник повинен представити повний список кредиторів і дебіторів з розшифровкою сум заборгованості, відомості про склад і вартість майна, матеріали виконавчого провадження.

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна, Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління займається ремонтом електричного обладнання. Серед засновників компанії - дві фізичні особи, сумарна частка яких в статутному капіталі становить 67%.

Шахтоуправління Обухівська займається видобутком антрациту підземним способом. За даними Росстату, на 23 серпня 2017 року єдиним акціонером компанії є Донецька паливно-енергетична компанія (входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК українського бізнесмена Ріната Ахметова).

У 2016 році шахта отримала 6,1 млрд рублів виторгу (близько $105,7 млн), що на 14,3% менше, ніж у 2015 році, і 444,7 млн руб чистого прибутку проти 342,4 млн руб чистого збитку роком раніше.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися