У Нафтогазі назвали причину блокування рахунків Київенерго

Нафтогаз України заявив, що рахунки Київенерго заблокували через борги у розмірі 1 млрд грн, повідомляє прес-служба компанії
"В даний час з рахунків одного з найбільших боржників Нафтогазу – Київенерго проходить списання коштів в рамках виконавчого виробництва. Поточна заборгованість Київенерго перед Нафтогазом за спожитий газ становить близько 1 млрд грн", – заявили у Нафтогазі. З 2011 року середній розмір заборгованості київської компанії за газ становив
коментувати
Київенерго виплатив Нафтогазу 38 млн грн штрафу
Наталія Кравчук / НВ

Київенерго виплатив Нафтогазу 38 млн грн штрафу

Нафтогаз України заявив, що рахунки Київенерго заблокували через борги у розмірі 1 млрд грн, повідомляє прес-служба компанії.

"В даний час з рахунків одного з найбільших боржників Нафтогазу – Київенерго проходить списання коштів в рамках виконавчого виробництва. Поточна заборгованість Київенерго перед Нафтогазом за спожитий газ становить близько 1 млрд грн", – заявили у Нафтогазі.

З 2011 року середній розмір заборгованості київської компанії за газ становив 1,5-2 млрд грн. За перекредитування в держбанках Нафтогаз платив до 30 млн грн щомісяця. Київенерго виплатив Нафтогазу 38 млн грн штрафу за ці п'ять років.

Поточні заявки Київенерго на виділення номінацій задовольняються Нафтогазом у повному обсязі.

Нагадаємо, що державна виконавча служба наклала арешт на рахунки Київенерго через штрафні санкцій компанії за борги перед Нафтогазом України.

Крім того, в Нафтогазі розраховують на прийняття законопроекту, який передбачає реструктуризацію боргів підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) і організацію централізованих бюджетних взаєморозрахунків між тепловиками, держбюджетом, постачальниками газу та електроенергії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: