Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Китай встановив рекорд із відкликання автомобілів

3 січня, 14:08
167
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Минулого року відкликано більш ніж 20 млн машин

У Китаї у 2017 році було відкликано рекордну кількість автомобілів - понад 20 млн.

Про це повідомив представник Головного держуправління технічного і карантинного контролю за якістю товарів КНР Янь Фенмінь, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, це на 77% перевищує показник за 2016 рік, коли з ринку було відкликано 11,3 млн машин. У 2015 році їх кількість становила 5,5 млн машин.

Він також додав, що кількість автомобілів з дефектами продовжує збільшуватися, унаслідок чого Китай вийшов на друге місце у світі за кількістю машин, які відкликаються, після США.

За словами Янь Фенміня, 10,6млн (53,1%) відкликаних у минулому році автомобілів мали проблеми з подушками безпеки та пасками безпеки, інші проблеми були пов'язані з дефектами двигунів, систем рульового управління, електрообладнання тощо.

Нагадаємо, що у 2004 році у КНР запроваджено режиму відкликання автомобілів з дефектами. Загалом з ринку за цей час вилучено 56,7 млн машин.

У березні 2017 року автовиробник Toyota ухвалив рішення відкликати майже 3 млн автомобілів через проблеми з подушками безпеки компанії Takata.

Також в жовтні Nissan Motor Co. відкликав близько 1,16 млн автомобілів - тобто всі машини, випущені в країні з початку 2014 року.

Крім того, виробник електрокарів Tesla відкликає близько 11 тисяч автомобілів Model X через проблеми з сидіннями.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися