У Білорусі стверджують, що не зупиняли поставки нафтопродуктів до України

0 коментувати
14 липня відвантаження з білоруських НПЗ були відновлені в повній мірі
Фото: pixabay.com / ptra

14 липня відвантаження з білоруських НПЗ були відновлені в повній мірі

Мозирський нафтопереробний завод (Білорусь), який виробляє нафтопродукти, що імпортуються до України, виконує свої контрактні зобов'язання з відвантаження палива на український ринок в повному обсязі і без затримок

Про це повідомив начальник відділу маркетингу Мозирського НПЗ Іван Стрижов у своєму коментарі кореспонденту УНІАН, відповідаючи на питання про зупинення відвантажень палива до України.

"Усі поставки в напрямку України здійснюються в повному обсязі і своєчасно. Ми в повній мірі виконуємо свої контрактні зобов'язання перед БНК-Україна (найбільший імпортер білоруського палива до України) та іншими партнерами, які постачають нафтопродукти на український ринок", - сказав Стрижов.

Коментуючи слова менеджера Мозирського НПЗ аналітик консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, Олександр Сіренко повідомив, що 12 і 13 липня українські компанії-імпортери білоруських нафтопродуктів отримали повідомлення з Білорусі про зупинення їх поставок, але з 14 липня відвантаження з білоруських НПЗ були відновлені в повній мірі, що підтверджують джерела на ринку.

"Сьогодні трейдери чекають підтвердження того, що поставки будуть і надалі виконуватися в повному обсязі", - зазначив Сіренко.

Експерт також повідомив, що на початку торгів 14 липня на торговому майданчику Белнефтехима (Білоруський державний концерн, який об'єднує підприємства з видобутку, переробки та транспортування нафти і нафтопродуктів, а також компанії, які виробляють нафтохімічну продукцію) був лише один лот - пропозиція дизельного палива виробництва Новополоцького НПЗ.

Проте пізніше з'явилося більше 10 лотів, що характеризує відновлення торгівлі з українськими контрагентами.

Як повідомлялося, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Білоруські виробники нафтопродуктів перестали постачати продукцію за контрактами "день у день".

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: