Ціни на нафту продемонстрували різну динаміку до закриття торгів

У четвер, 2 червня, до закриття електронних торгів на Лондонській і Нью-Йоркській біржах світові ціни на нафту продемонстрували різну динаміку
Червневі ф'ючерси на нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на 0,06%, склавши 48,98 дол/бар. У той же час, на Лондонській біржі ICE Futures ф'ючерси на нафту марки Brent із поставкою в липні зміцнилися на 0,22%, до 49,83 дол/бар. Раніше повідомлялося, що члени Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) не змогли
коментувати
Ціни на нафту змінювалися різнопланово

Ціни на нафту змінювалися різнопланово

У четвер, 2 червня, до закриття електронних торгів на Лондонській і Нью-Йоркській біржах світові ціни на нафту продемонстрували різну динаміку.

Червневі ф'ючерси на нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на 0,06%, склавши 48,98 дол/бар.

У той же час, на Лондонській біржі ICE Futures ф'ючерси на нафту марки Brent із поставкою в липні зміцнилися на 0,22%, до 49,83 дол/бар.

Раніше повідомлялося, що члени Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) не змогли домовитися про нове верхнє значення видобутку нафти.

Нагадаємо, що в середу, 1 червня, до закриття електронних торгів на Лондонській і Нью-Йоркській біржах світові ціни на нафту знову почали зростати.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: