Травневі продажі легковиків на 21,5% менше, ніж у квітні

У травні операторам вдалося продати 4,4 тис. легкових автомобілів, повідомляє AUTO-Consulting
Такий показник на 21,5% менше, ніж у квітні. Якщо порівнювати його з аналогічним періодом минулого року, то продажі зросли на 54%. На низький показник порівняно з квітнем вплинуло кілька факторів. Експерти пов'язують це зі святами, які негативно відобразились на купівельній активності у першій половині місяця. Читайте також: Українці все більше
коментувати
Лідером ринку як і раніше залишається Toyota

Лідером ринку як і раніше залишається Toyota

У травні операторам вдалося продати 4,4 тис. легкових автомобілів, повідомляє AUTO-Consulting.

Такий показник на 21,5% менше, ніж у квітні. Якщо порівнювати його з аналогічним періодом минулого року, то продажі зросли на 54%.

На низький показник порівняно з квітнем вплинуло кілька факторів. Експерти пов'язують це зі святами, які негативно відобразились на купівельній активності у першій половині місяця.

Другою причиною падіння став той факт, що з 1 травня у низки операторів виникли труднощі в реєстрації проданих авто через колапс з системою сертифікації. Це відбилося і на підсумкових показниках.

Також на результати вплинуло рішення частини покупців дочекатися закінчення історії з лібералізацією імпорту уживаних машин, вважають в AUTO-Consulting.

Але незважаючи на це, за п'ять місяців український авторинок показав позитивну динаміку. З початку року оператори продали 22,2 тис. автомобілів (+55,9% до минулого року).

Як і раніше лідером ринку залишається Toyota. Друге і третє місце зберегла за собою VW і Renault. На четверту позицію вийшла KIA.

За вказаний місяць свої позиції поліпшили Ford, ZAZ, Nissan, Suzuki (зафіксовано найбільше зростання продажів за місяць), Lexus, Land Rover, Volvo.

 

Нагадаємо, у вівторок, 31 травня, Верховна Рада ухвалила законопроект, за яким до 31 грудня 2018 року знижується ставка акцизного збору на старі легкові автомобілі. НВ Бізнес повідомив, як зміняться ціни.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: