США дозволили Антонову вільно літати над своєю територією

Департамент транспорту США (DOT) дозволив Авіаліній Антонова вільно літати з цієї країни і назад, виконуючи чартерні вантажні авіаперевезення
Про це повідомляє aircargoweek. Зазначається, що дозвіл видано у зв'язку з Угодою про повітряні перевезення, що укладена між Україною та США 14 липня 2015 року і набула чинності в січні 2016 року. Тепер Авіалініям Антонова більше не потрібно отримувати дозвіл DOT на виконання вантажного чартерного рейсу. Читайте також: У чому Антонов тільки не
коментувати
Тепер Авіалініям Антонова більше не потрібно отримувати дозвіл DOT на виконання вантажного чартерного рейсу

Тепер Авіалініям Антонова більше не потрібно отримувати дозвіл DOT на виконання вантажного чартерного рейсу

Департамент транспорту США (DOT) дозволив Авіаліній Антонова вільно літати з цієї країни і назад, виконуючи чартерні вантажні авіаперевезення.

Про це повідомляє aircargoweek.

Зазначається, що дозвіл видано у зв'язку з Угодою про повітряні перевезення, що укладена між Україною та США 14 липня 2015 року і набула чинності в січні 2016 року. Тепер Авіалініям Антонова більше не потрібно отримувати дозвіл DOT на виконання вантажного чартерного рейсу.

Нагадаємо, що держпідприємство Антонов планує до кінця 2016 року згорнути співпрацю з російською компанією Волга-Днепр.


Авіалінії Антонова спеціалізуються на перевезеннях важких і негабаритних вантажів. У авіакомпанії 7 літаків Ан-124 Руслан, найбільший у світі літак Ан-225 Мрія і Ан-22 - найбільший в світі турбогвинтовий літак.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: