Спроба натиснути не пройде. МЗС Білорусі прокоментував введення Україною мита на білоруські товари

коментувати
Білорусь закликала Київ до конструктивного діалогу

Білорусь закликала Київ до конструктивного діалогу

Міністерство закордонних справ Білорусі назвало введення в Україні мита на білоруські товари спробою натиснути на Мінськ. МЗС закликав Київ до конструктивного діалогу.

"Українська сторона за останній місяць наступає на одні і ті ж граблі, голосно анонсуючи введення обмежень проти білоруських товарів у відповідь на якусь дискримінацію українських товарів з нашого боку", - цитує слова прес-секретаря білоруського МЗС Дмитра Мирончика Інтерфакс-Україна.

Мирончик підкреслив, що цим Україна скандалізує нормальний процес вироблення взаємовигідних умов торгівлі.

"Досить згадати, коли через складну ситуацію в Україні був запроваджений спеціальний збір стосовно імпортних товарів. Тоді Білорусь з розумінням поставилася до цього рішення, хоча за фактом Київ порушив міжнародний договір про вільну торгівлю", - заявили у відомстві.

Прес-секретар білоруського МЗС зазначив, що Білорусь доведе цю позицію до українських колег і спробує знайти рішення цього питання в рамках двосторонніх консультацій.

"Якщо наші колеги в Україні сподіваються за допомогою цього рішення натиснути на Білорусь, то вони помиляються", - підкреслили в МЗС.

Нагадаємо, в середу, 25 листопада, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення спеціального мита в розмірі 39,2% від митної вартості товару щодо імпорту в Україну низки білоруських товарів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: