Швейцарський сировинний гігант відзвітував про продаж сільськогосподарських активів в Україні

0 коментувати
 Glencore вийшов із с/г бізнесу в Україні

Glencore вийшов із с/г бізнесу в Україні

Швейцарська компанія Glencore International - один з найбільших в світі сировинних трейдерів - продовжила поступовий вихід з сільського господарства продажем в Україні сільськогосподарських активів.

Про це йдеться в річному звіті компанії на її сайті.

Продаж відбувся у другому півріччі 2017 року, відзначається в документі.

Раніше НВ Бізнес писав, що операція з продажу Glencore своїх 75%-их пакетів акцій в 10 агропідприємствах власникам Епіцентру подружжю Олександру та Галина Герега увійшла в ТОП-5 угод M & A в Україні в минулому році за оцінкою компанії KPMG. Вартість продажу оцінюється в $55 млн.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України в 2017-2018 роках видав ряд дозволів на покупку у Glencore елеваторів, КХП, агропідприємств. Зокрема, відомство в січні 2018 року дозволив пов'язаної з групою компаній Прометей компанії GRV-Agro придбати елеватор у Glencore. В кінці липня 2017 року АМКУ дозволив Агроальянс Інтернешнл купити два комбінати хлібопродуктів у Glencore.

Крім того, відомство на початку липня 2017 року дозволив компаніям народного депутата Олександра Гереги та його дружини Галини купити у Glencore 10 агропідприємств. В середині березня того ж року АМКУ дозволив Кернелу купити у Glencore 10 агропідприємств.


Glencore International AG - швейцарська трейдингова компанія, один з найбільших в світі постачальників сировинних товарів.

Glencore Plc в 2017 році відзвітував про чотирикратне зростання прибутку: за підсумками 2017 року компанія отримала $5,8 млрд проти $1,4 млрд роком раніше. Цей показник став рекордним за всю історію Glencore.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: