Ще одна компанія Ахметова вирішила вийти на український ринок газу

коментувати
Ще одна компанія ДТЕК планує отримати ліцензію на поставку газу

Ще одна компанія ДТЕК планує отримати ліцензію на поставку газу

Компанія ДТЕК Нафтогаз подала заявку на отримання ліцензії з постачання природного газу в Україні.

Про це йдеться в порядку денному до засідання Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) 16 листопада 2017 року.

Відзначимо, що поставками газу в Україну вже займається компанія ДТЕК Трейдинг. Нещодавно стало відомо, що ДТЕК Трейдинг вперше подала заявку на участь в тендері оператора газотранспортної системи компанії Укртрансгаз.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ДТЕК Нафтогаз - операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі енергохолдингу ДТЕК. У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять Нафтогазвидобування і Нафтогазрозробка, що проводять розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: