Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ротації на ОПЗ. На місце людей Народного фронту прийшов помічник Кононенка

15 вересня 2016, 17:44
1172
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На позачергових зборах акціонерів ОПЗ обрали новий склад наглядової ради

15 вересня на позачергових зборах акціонерів Одеського припортового заводу (ОПЗ) обрали новий склад наглядової ради підприємства

Про це повідомили в прес-службі Фонду державного майна України (ФДМ).

Зокрема, в новий склад наглядової ради ОПЗ увійшли представники ФДМ: Герц В.І., Асташев Е.В., Лепявко В.М., Маньковська А.Р., Візир А.С.

Як повідомили у Радіо Свобода, в 2015 році Олександр Візир був помічником народного депутата від Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка. А останній є армійським другом і бізнес-партнером президента України Петра Порошенка та першим заступником голови депутатської фракції партії БПП.

На момент призначення в ОПЗ Візир працював у Фонді держмайна на посаді заступника начальника відділу міждержавних майнових відносин Управління корпоративних прав держави Департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави.

А Віталій Герц, який також став новим членом наглядової ради ОПЗ, раніше керував Житомирським лікеро-горілчаним заводом, який належить Державному управлінню справами. Також Герц був помічником народного депутата від Партії регіонів Сергія Мошака.

Крім того, членом наглядової ради став Євген Асташев – директор департаменту управління державними підприємствами і корпоративними правами держави Фонду держмайна.

Зберігли свої посади членів наглядової ради заступник начальника відділу Фонду Ірина Лепявко та головний спеціаліст ФДМУ Анастасія Маньковська.

Таким чином, з наглядової ради ОПЗ були виключені люди, яких пов'язують з представниками Народного фронту. Мова йде про Сергія Насвiщука та Сергія Перелому. Останній є бізнес-партнером представника Народного фронту Миколи Мартиненка по агенції нерухомості Вортекс.

Раніше в ЗМІ неодноразово повідомляли, що структури, близькі до представників Блоку Петра Порошенка і Народного фронту, заробляють на ОПЗ. Серед них називали Ігоря Кононенка та Миколу Мартиненка. Самі вони все заперечували.

У травні 2015 року в наглядова рада ОПЗ призначила членом правління Ольгу Ткаченко, яка раніше працювала помічником депутата від БПП Олександра Грановського, близького соратника Ігоря Кононенка.

У липні Національне антикорупційне бюро затримало голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому і першого заступника підприємства Миколу Щурикова, близьких до представників Народного фронту. Їх затримали у справі про розтрату коштів заводу. Затримані свою провину заперечують.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися