Російська держкомпанія поглине конкурента, заплативши один рубль

Російській державній авіакомпанії Аерофлот дістанеться 75% плюс 1 акція конкурента Трансаеро - можливо, за символічний рубль, пише газета Ведомости
За даними видання, рада директорів Аерофлоту на найближчому засіданні розгляне купівлю 75% плюс 1 акція авіакомпанії Трансаеро, яка займає друге після держкомпанії місце на ринку. Таке рішення було прийнято сьогодні на нараді у першого віце-прем'єра Ігоря Шувалова, розповіли Ведомостями два джерела, близьких до різних учасників наради. Вибору в
коментувати
Ведомости: Аерофлот купить Трансаеро

Ведомости: Аерофлот купить Трансаеро

Російській державній авіакомпанії Аерофлот дістанеться 75% плюс 1 акція конкурента Трансаеро - можливо, за символічний рубль, пише газета Ведомости.

За даними видання, рада директорів Аерофлоту на найближчому засіданні розгляне купівлю 75% плюс 1 акція авіакомпанії Трансаеро, яка займає друге після держкомпанії місце на ринку.

Таке рішення було прийнято сьогодні на нараді у першого віце-прем'єра Ігоря Шувалова, розповіли Ведомостями два джерела, близьких до різних учасників наради. Вибору в акціонерів Трансаеро немає, підкреслює співрозмовник видання.

Зазначимо, що авіакомпанія Трансаеро знаходиться у важкому фінансовому становищі. Загальний борг авіакомпанії на 31 грудня 2014 року становив 64,8 млрд руб. При цьому EBITDA була тільки 7,5 млрд руб. В кінці минулого року авіакомпанія отримала держгарантії на 9 млрд руб і почала переговори з кредиторами про реструктуризацію боргу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: