Росія заблокувала український транзит у Центральну Азію

Українські кондитерські вироби блоковані для транзиту через Росію
Фото: inforesist.org

Українські кондитерські вироби блоковані для транзиту через Росію

Північний сусід продовжує свої агресивні дії по відношенню до українських кондитерів.

Тепер блокада транзиту поширена на Таджикистан, Казахстан, Туркменістан, Киргизстан, Монголію і Північно-Західний Китай. Про це Бізнес НВ повідомив президент галузевої асоціації Укркондпром Олександр Балдинюк.

Раніше Бізнес НВ повідомляло про блокування транзиту українських кондитерських виробів в Азербайджан і Грузію, а пізніше у Вірменію.

За словами Балдынюка, офіційною відповіддю Росії став лист Росспоживнагляду, згідно з яким Федеральна митна служба РФ закрила транзит для українських кондитерських виробів. Причиною там назвали заборону на ввезення цієї продукції на територію Російської Федерації.

"Ясна річ, що ніякої санітарної загрози кондитерські вироби для самої Росії не несуть. Вони запломбовані. Це просто елемент війни", – сказав Балдинюк.

Також він уточнив, що якщо раніше через блокаду транзиту в Азербайджан, Грузію та Вірменію Україна втрачала близько $100 млн у рік, то зараз шкода збільшується до більш ніж $200 млн.

Нагадаємо, Росспоживнагляд заявляв, що не вводив нових або додаткових обмежень на ввезення українських кондитерських виробів на територію Росії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: