Польща виділить 800 тис. євро для підвищення інвестпривабливості України

Польща має намір створити 10 центрів підтримки підприємництва в рамках програми підтримки України для підвищення її інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності регіонів
Про це передає Інтерфакс-Україна. "Цей проект може стати початком подальшої співпраці. Зараз ми виділяємо близько 800 тис. євро, будемо реалізовувати 6 головних пріоритетів і 25 дій – це в першу чергу дії з консультування та навчання у сфері підприємництва", – повідомив директор департаменту технічної допомоги Міністерства розвитку
коментувати
Польща виділить близько 800 тис. євро на проекти в Україні
Фото: pixabay

Польща виділить близько 800 тис. євро на проекти в Україні

Польща має намір створити 10 центрів підтримки підприємництва в рамках програми підтримки України для підвищення її інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності регіонів.

Про це передає Інтерфакс-Україна.

"Цей проект може стати початком подальшої співпраці. Зараз ми виділяємо близько 800 тис. євро, будемо реалізовувати 6 головних пріоритетів і 25 дій – це в першу чергу дії з консультування та навчання у сфері підприємництва", – повідомив директор департаменту технічної допомоги Міністерства розвитку Польщі Пшемислав Дервих.

Крім створення центрів заплановано відкрити коворкінги, проводити різні конференції, семінари та дослідження.

Дервих додав, що метою проекту є розвиток малого і середнього бізнесу в Україні.

У проекті візьмуть участь українські Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Крім того, Дервих зазначив, що сподівається на участь у програмі Фонду державного майна та місцевої влади.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: