Перший за 40 років танкер США з нафтою прибув до Європи

Перший за 40 років танкер з нафтою з США прибув до Європи, він проведе розвантаження в порту недалеко від Марселя, повідомляє The Financial Times
Очікується, що сировина з танкера, який став першим з моменту зняття американською владою заборони на експорт нафти, надійде швидше за все на швейцарський нафтотрейдер Vitol Group. Нагадаємо, танкер США з нафтою на експорт вийшов з порту Корпус-Крісті, з доків, що належать компанії NuStar Energy, 1 січня. Як повідомлялося, найближчим часом з
коментувати
Танкер США з нафтою на експорт вийшов з порту Корпус-Крісті 1 січня

Танкер США з нафтою на експорт вийшов з порту Корпус-Крісті 1 січня

Перший за 40 років танкер з нафтою з США прибув до Європи, він проведе розвантаження в порту недалеко від Марселя, повідомляє The Financial Times.

Очікується, що сировина з танкера, який став першим з моменту зняття американською владою заборони на експорт нафти, надійде швидше за все на швейцарський нафтотрейдер Vitol Group.

Нагадаємо, танкер США з нафтою на експорт вийшов з порту Корпус-Крісті, з доків, що належать компанії NuStar Energy, 1 січня.

Як повідомлялося, найближчим часом з порту Х'юстона відправиться ще один танкер з сирою нафтою для швейцарської компанії Vitol Group.

Відновлення експорту стало можливим після недавнього зняття заборони на поставки нафти з США, яка діяла з 70-х років.

18 грудня Сенат США підтримав зняття заборони на експорт американської нафти, який діяв протягом 40 років.

Раніше Палата представників США зняла заборону на експорт сирої нафти. Нижня палата Конгресу також прийняла фінансування державних інститутів до вересня 2016 року в обсязі 1,1 трлн дол.

У кінці грудня американська компанія Enterprise Products Partners LP оголосила про укладення першого контракту на експорт нафти, ставши першим експортером нафти з США з середини 70-х років. Покупцем партії став трейдер Vitol Group.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: