Ощадбанк поновив кредитування ОСББ

До кінця цього року Ощадбанк планує "теплі кредити" ОСББ та житлово-будівельних кооперативів на загальну суму 30 млн грн
Про це повідомив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич. Банк відновлює фінансування в рамках держпрограми енергоефективності. Договір про співробітництво уклав Ощадбанк і Держенергоефективності. Читайте також: Відсутність лічильників на тепло говорить про масштабну корупцію – Перша шпальта "Спростили (Ощадбанк - НВ)
коментувати
Крім Ощадбанку кредити
Фото: Ощадбанк / Facebook

Крім Ощадбанку кредити "на тепло" і Укргазбанк видає

До кінця цього року Ощадбанк планує "теплі кредити" ОСББ та житлово-будівельних кооперативів на загальну суму 30 млн грн.

Про це повідомив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Банк відновлює фінансування в рамках держпрограми енергоефективності. Договір про співробітництво уклав Ощадбанк і Держенергоефективності.

"Спростили (Ощадбанк - НВ) вимоги до позичальників. Знизили процентні ставки. Кредитувати почали з червня і до кінця року видали вже 112 кредитів ОСББ", – зазначив Андрій Стецевич.

Нагадаємо, в Україні відновили кредитування за держпрограмою підтримки населення, ОСББ та житлових будівельних кооперативів по впровадженню енергоефективних заходів та заміни котлів. Кредити на такі роботи видає також і Укргазбанк.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: