ОПЕК: Попит на нафту в цьому році зросте

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) прогнозує збільшення світового попиту на нафту на 1,25 млн барелів на добу (б/д) до 94,21 млн барелів – передає Інтерфакс-Україна
Очікується, що нафта самого картелю досягне 31,6 млн б/д. Порівняно з минулим роком цей показник збільшиться на 1,8 млн б/д. У січні видобуток ОПЕК склала 32,33 млн б/д. Разом з тим в організації погіршили прогноз падіння видобутку за межами картелю ще на 40 тис. б/д. За оцінками ОПЕК, обсяги скоротяться на 700 тис. барелів порівняно з минулим
коментувати
Нафта самого картелю досягне 31,6 млн б/д

Нафта самого картелю досягне 31,6 млн б/д

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) прогнозує збільшення світового попиту на нафту на 1,25 млн барелів на добу (б/д) до 94,21 млн барелів – передає Інтерфакс-Україна.

Очікується, що нафта самого картелю досягне 31,6 млн б/д. Порівняно з минулим роком цей показник збільшиться на 1,8 млн б/д.

У січні видобуток ОПЕК склала 32,33 млн б/д.

Разом з тим в організації погіршили прогноз падіння видобутку за межами картелю ще на 40 тис. б/д. За оцінками ОПЕК, обсяги скоротяться на 700 тис. барелів порівняно з минулим роком – до 56,28 б/д.

Це відбудеться за рахунок зниження обсягів буріння в США і Канаді, а також падіння видобутку на вироблених родовищах.

Нагадаємо, в середу, 10 лютого світові ціни на нафту знизилися.

 

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: