Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Обслуговувати Opel в Україні буде нова компанія

25 червня, 16:46
404
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Група PSA почне дистрибуцію Opel в Україні

Продаж та сервісне обслуговування автомобілів Opel в Україні з 1 січня 2019 року передано офіційному імпортеру групи PSA в Україні - компанії Пежо Сітроен Україна.

Про це повідомили в прес-службі компанії-імпортера, передає Інтерфакс-Україна.

Після придбання бренду Opel в 2017 році, група PSA почала впровадження нової стратегії з розвитку марки на європейському і світовому ринках. Україна стане першим ринком в Східній Європі, де Opel розгорне діяльність "під крилом" PSA.

"У автомобільного ринку України зберігається високий потенціал для подальшого зростання", - зазначив гендиректор Пежо Сітроен Україна Віктор Кордільовський.

Раніше з 2003 року офіційною дистрибуцією Opel в Україні займалася компанія Дженерал Авто Груп, що входить до складу корпорації УкрАВТО.


Група PSA на сьогодні об'єднує в портфелі бренди Peugeot, Citroеn, DS, Opel і Vauxhall, а також сервіси мобільності під маркою Free2Move. За підсумками 2017 року група збільшила чистий прибуток на 11,5% - до €1,9 млрд проти €1,7 млрд роком раніше.

В Україні PSA планує в 2018 році збільшити частку на ринку нових легкових і комерційних автомобілів до 6,2% ринку проти 4,6% за підсумками 2017 року.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися