Нова пошта зайнялася доставкою товарів з інтернет-магазинів США

коментувати
Компанія буде доставляти товари на склад або до дверей клієнта
Фото: Нова поту / Facebook

Компанія буде доставляти товари на склад або до дверей клієнта

Нова пошта запустила новий сервіс NP Shopping, повідомляє AIN.

Компанія зможе викупити і доставити в Україну замовлення з різних американських сайтів товар. Користувач вибирає товар на порталах, які підтримує NP Shopping, і вводить про нього дані на український сайт.

Користувач повинен оплатити не тільки вартість товару, доставку по США або можливі податки, але і 7% Новій пошті від загальної суми за послугу "викуп". Як відзначають в компанії, вони допоможуть вирішити проблему з тим, що "частина американських магазинів не приймають оплату українським картами".

Доставка в будь-який населений пункт країни обійдеться в $5,8 за кг (ціна у гривнях за курсом НБУ на день оплати).

Видання зазначає, що такі ціни нижче середньоринкових: авіадоставка у форвардерів обійдеться від $6,95 до $12 за 1 кг. Доставка NP Shopping на $0,8 дорожче, ніж партнерська програма Нової пошти і ModnaKasta, яка запустилася на початку липня, де доставку товару здійснюють тільки до складу ModnaKasta.

Мінімальна вартість доставки через NP Shopping становитиме $2,9 за товари вагою до 500 г.

Новий сервіс обіцяє доставити товари з США протягом 5 днів, а оплатити замовлення можна в особистому кабінеті сервісу картами Visa або Mastercard або готівкою кур'єру або у відділенні.

Сам товар і його доставку по США можна оплатити тільки карткою.

У компанії заявляють, що на замовлення буде діяти страховка. Якщо посилка загубиться або пошкодиться, то поштовий оператор обіцяє повернути повну вартість посилки.

Також є обмеження по габаритах посилки: довжина – 122 см, ширина – 102 см, висота – 110 см.

Крім того, потрібно буде заплатити 35% збору від суми замовлення на 150 євро ($165) і більше. NP Shopping може взяти на себе цю процедуру, але вимагатиме скановану копію паспорту. Варто врахувати, що розділяти товари по різним посилкам для уникнення перевищення ліміту не будуть.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: