Нацкомісія з цінних паперів змінила правила роботи фондових бірж

0 коментувати
Фондова біржа буде обов'язково перевіряти емітента на відповідність ознакам фіктивності
Фото: inpress.ua

Фондова біржа буде обов'язково перевіряти емітента на відповідність ознакам фіктивності

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) внесла зміни до Положення про функціонування фондових бірж в Україні

Про це повідомляє прес-служба комісії.

Відповідно до змін, посилюються вимоги до технічного забезпечення організаторів торгів, розширюється перелік причин для виключення цінних паперів з біржових списків.

Підставою для виключення з біржового списку цінних паперів є: публікація на сайті комісії інформації про відсутність емітента за вказаним місцезнаходженням, виключення емітента з держреєстру фінустанов, зупинка емітенту дії ліцензії на провадження профдіяльності на фондовому ринку, зупинка комісією торгівлі цінним папером на будь-якій фондовій біржі, зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку по цінної папері.

Крім того, фондова біржа в обов'язковому порядку буде перевіряти емітента на відповідність ознакам фіктивності та, у разі їх виявлення, повідомляти регулятору.

Також НКЦПФР розмежувала біржовий список цінних паперів та інших фінансових інструментів. Такий список повинен перебувати у вільному доступі на сайті організатора торгів та зберігатися протягом трьох років.

Зміни вже погоджені з Державною службою фінансового моніторингу України та Державної регуляторної службою України, а також спрямовані на державну реєстрацію в Міністерство юстиції. Після цього вони набудуть чинності.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: