Нацбанк вирішив ліквідувати державний банк

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати Держзембанк
Про це повідомляється на сайті НБУ. "Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 27 вересня 2016 року № 302-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Державного земельного банку", - йдеться в повідомленні. При цьому наголошується, що в банку не були розміщені вклади фізичних
коментувати
НБУ прийняв рішення ліквідувати Держзембанк
Фото: архів НБУ

НБУ прийняв рішення ліквідувати Держзембанк

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати Держзембанк.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

"Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 27 вересня 2016 року № 302-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Державного земельного банку", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що в банку не були розміщені вклади фізичних осіб, тому навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відсутнє.

Раніше повідомлялося, що ФГВФО пропонує Національному банку (НБУ) відкликати банківську ліцензію і розпочати процедуру ліквідації Держзембанку. Нагадаємо, що НБУ відніс Державний земельний банк до категорії неплатоспроможних 26 липня.


Держзембанк був створений для реалізації нових механізмів агрокредитування та забезпечення аграріїв доступним фінансуванням. Мова йшла насамперед про допомогу середньому і малому бізнесу в сільській місцевості.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: